SIEKIATE MAKSIMALIŲ REZULTATŲ?

Užsisakykite BIYOMA® maisto papildų rinkinį su didžiausia nuolaida! BIYOMA® maisto papildų rinkiniai vyrams, moterims – maksimaliai apsaugai, gerai savijautai, bei energijai palaikyti už geriausią kainą. Daug pigiau, nei perkant atskirai.

 • BIYOMA vitaminų rinkinys VYRAMS
  Nuolaida 30%

  Rinkinys VYRAMS

  Vyro sveikatai, prostatai, energijai

  Original price was: €124.97.Current price is: €87.48. Į krepšelį
 • BIYOMA rinkinys moterims
  Nuolaida 30%

  Rinkinys MOTERIMS

  Moters sveikatai, imunitetui, energijai

  Original price was: €119.97.Current price is: €83.98. Į krepšelį
 • BIYOMA maisto papildai rinkinys
  Nuolaida 30%

  Rinkinys MAKSIMALUS

  Vyro ir moters sveikatai, produktyvumui

  Original price was: €119.97.Current price is: €83.98. Į krepšelį

KODĖL VERTA RINKTIS BIYOMA®?

perfection

Veiksmingumas

Jau gal įsitikinote, kad kokybiški produktai sukuria išskirtinius rezultatus? Mes tokius produktus ir kuriame – veiksmingus, kokybiškus ir saugius. Todėl mūsų preciziškai sukurti BIYOMA® maisto papildai yra unikalūs savo sudėtimi ir sąvybėmis. Puikūs rezultatai ir atsiliepimai kalba patys už save.

excellence

Inovatyvumas

Kuriame pažangias formules – maksimaliam efektui. Siūlome tik aukščiausios kokybės ingredientus: augalinius ekstraktus, vitaminų ir mineralų kompleksus, adaptogeninius (“kininius”) grybus, vaistažoles, bei jūros dumblius. Garantuojame, kad mūsų produktai yra saugūs ir kokybiški.

balance

Profesionalumas

Savo veikloje taikome aukščiausius gamybos ir klientų aptarnavimo standartus. Mylime, dėkojame ir rūpinamės savo klientais. Kviečiame ir Jus prisijungti, bei tapti BIYOMA® šeimos dalimi.

competitive

Mokslas

Protingi BIYOMA® maisto papildai grįsti mokslo, gydytojų ir vaistininkų rekomendacijomis, bei ilgalaike mūsų ir mūsų partnerių patirtimi. Bendradarbiaujame su savo srities ekspertais ir partneriais Lietuvoje ir užsienyje. Turime kuo didžiuotis ir esame visiems be galo dėkingi, kad mus palaikote ir dalinatės atsiliepimais, padedate mums tobulėti!

biyoma-alpha-pro-vitaminai-atsiliepimai-6
biyoma-brain-pro-atsiliepimai-1
biyoma-spirulina-tabletes-atsiliepimai-7
biyoma-sleep-max-atsiliepimai-5
shroom-pro-vitaminai
biyoma-beauty-max-atsiliepimai

Eglė Karalienė

Kas man svarbiausia- lengvas produkto naudojimas ir aukščiausius standartus atitinkanti kokybė. Ruduo ir artėjanti žiema tinkamiausias laikas, kada pradedame rimčiau rūpintis savo imunine sistema.

@egle_karaliene

Vilmantė Gruodytė

Šiuos vitaminus atradau besiruošiant varžybų sezonui. Šiuo metu vartoju Immunity kompleksą bei spiruliną. Džiaugiuosi gera savijauta ir rekomenduoju išbandyti tiems, kas rūpinasi savimi ir savo sveikata.

@vilmante_g

 

Akvilė Prielaidaitė

Laukas ar namai? Ką dažniau renkatės šaltuoju metų laiku?🍂
Jei rūpinsitės savimi, ilsėsitės, gerai maitinsitės ir naudosite maisto papildys nereikės svarstyti ką pasirinkti ir kur leisti laiką. Aš renkusi BIYOMA.

@akvilepri

 

Justina Milevska

Biyoma papildus atradau tuomet, kai susidūriau su odos problemomis po atostogų. Organizmas reikalavo išties prasivalymo ir pasirūpinimo iš vidaus. Išties rekomenduočiau kiekvienam išbandyti pasirūpinti savo grožiu ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus:)

@emimom_blog

Evelina Kaušauskaitė

BIYOMA maisto papildai – mano metų atradimas. Kokybiški, veiksmingi, puikios sudėties maisto papildai už prieinamą kainą. Jau po vieno kurso oda pastevimai pagražėjo, pagerėjo plaukų būklė – jie tap stipresni, labiau žvilgantys ir sumažėjo plaukų slinkimas. Nuoširdžiai rekomenduoju išmegint kiekvienai!

@evelinakausauskaite

Oksana Pikul-Jasaitienė

Atradau BIYOMA pačiu laiku – artėjant šaltąjam sezonui, kai sveikatai tenka skirti daugiau dėmesio. Esu labai patenkinta Brain PRO kompleksu. Savo mamai padovanojau Sleep MAX. Kiekvienam rekomenduoju išsirinkti kažką sau ir išbandyti!

@oksanapikuljasaitiene

Goda Sabutytė-Alijeva

Kaip ir kiekvienai moteriai – man svarbu spindinti oda, sveiki nagai, bei žvilgantys plaukai, todėl labai noriu pasidžiaugti BIYOMA Beauty kompleksu. Ypatingai dėl hialurono rūgšties, kolageno ir biotino. Rekomenduoju išbandyti, efektą pajausite tikrai.

@godaalijeva

DRAUGAI IR PARTNERIAI