Slapukų politika

Apie šią slapukų politiką

Šioje slapukų politikoje paaiškinama, kokie yra slapukai ir kaip mes juos naudojame, naudojamų slapukų tipus, ty informaciją, kurią renkame naudodami slapukus ir kaip ta informacija naudojama ir kaip valdyti slapukų nuostatas. Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame, saugome ir saugome jūsų asmens duomenis žr. “Taisyklės ir privatumo politika”. Galite bet kuriuo metu pakeisti ar atšaukti savo sutikimą dėl slapukų deklaracijos mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau apie tai, kas mes esame, kaip galite susisiekti su mumis ir kaip mes tvarkome asmens duomenis, mūsų privatumo politikoje. Jūsų sutikimas taikomas šiems domenams: www.biyoma.lt

Kas yra slapukai?

Slapukai yra nedideli tekstiniai failai, naudojami mažoms informacijos dalims laikyti. Jie saugomi jūsų įrenginyje, kai svetainė įkeliama įjūsų naršyklę. Šie slapukai padeda mums tinkamai atlikti svetainės veikimą, padaryti ją saugesnę, suteikti geresnę vartotojo patirtį irsuprasti, kaip veikia svetainė, ir išanalizuoti, kas veikia ir kur ją reikia tobulinti.

Kaip mes naudojame slapukus?

Kaip ir dauguma internetinių paslaugų, mūsų svetainėje naudojami pirmosios ir trečiosios šalies slapukai keliems tikslams. Pirmosiosšalies slapukai dažniausiai yra būtini, kad svetainė veiktų teisingai, ir jie nerenka jokių jūsų asmenį identifi kuojančių duomenų. Trečiųjų šalių slapukai, naudojami mūsų svetainėje, daugiausia skirti suprasti, kaip svetainė veikia, kaip jūs bendraujate su mūsųsvetaine, kad mūsų paslaugos būtų saugios, teiktų jums aktualias reklamas ir apskritai suteiktų jums geresnį ir geresnį vartotoją patirkite ir padėkite paspartinti būsimą bendravimą su mūsų svetaine.

Kokius slapukus naudojame?

Būtinieji:
Būtini slapukai yra absoliučiai būtini, kad svetainė tinkamai veiktų. Šie slapukai anonimiškai užtikrina pagrindines svetainės funkcijas ir saugumo funkcijas.

Analitiniai:
Analitiniai slapukai naudojami siekiant suprasti, kaip lankytojai sąveikauja su svetaine. Šie slapukai padeda pateikti informaciją apie lankytojų skaičiaus, atmetimo dažnio, srauto šaltinio ir kt. rodiklius.

Veikimo:
Veikimo slapukai naudojami siekiant suprasti ir analizuoti pagrindinius svetainės našumo rodiklius, kurie padeda užtikrinti geresnę naudotojo patirtį lankytojams.

Reklaminiai:
Reklaminiai slapukai naudojami siekiant lankytojams pateikti atitinkamus skelbimus ir rinkodaros kampanijas. Šie slapukai stebi lankytojus visose svetainėse ir renka informaciją, kad būtų galima pateikti pritaikytus skelbimus.

Kiti:
Kiti nekategorizuoti slapukai – tai analizuojami slapukai, kurie dar nėra priskirti jokiai kategorijai.

Kaip galiu valdyti slapukų nuostatas?

Jei nuspręsite pakeisti savo nuostatas vėliau per naršymo sesiją, galite spustelėti ekrano skirtuką „Slapukų politika“ arba spauskite aukščiau esančią nuorodą “Valdyti sutikimo nustatymus”. Tai vėl parodys sutikimo pranešimą, leisiantį jums pakeisti savo pageidavimus arba visiškai atšaukti sutikimą.

Be to, skirtingos naršyklės pateikia skirtingus tinklalapių naudojamų slapukų blokavimo ir ištrynimo metodus. Norėdami užblokuoti / ištrinti slapukus, galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kaip tvarkyti ir ištrinti slapukus, apsilankykite wikipedia.org, www.allaboutcookies.org.