Ar žinojote, kad...

Nuo pat pirmos BIYOMA® dienos mūsų tikslas buvo ir yra – kurti inovatyvius, moksliškai pagrįstus PREMIUM kokybės maisto papildus, kompleksines formules, skatinti sveiką gyvenimo būdą ir įkvėpti Jus pozityviems pokyčiams!

Savo kūryboje ir tikslams pasiekti – remiamės moksliniais tyrimais, ilgamete partnerių ir savo komandos patirtimi puoselėjant subalansuotą gyvenimo būdą, bei sėkminga praktika, o Jūsų atsiliepimai ir palaikymas kalba patys už save ir už tai esame bė galo dėkingi!❤️

Smalsumo, drąsos, atkaklumo ir kilnių tikslų dėka gebame taip sparčiai veržtis į priekį ir nuolat stebinti savo pasiekimais! Po sėkmingo starto Lietuvoje sukūrėme Tarptautinį prekės ženklą – BIYOMA® su kuriuo užtikrintai žengiame į užsienio rinkas ir siekiame naujų pergalių, augame ir tobulėjame drauge su Jumis!

Ačiū visiems, kurie mus palaiko, renkasi mūsų produktus ir dalinasi rezultatais, rekomenduoja draugams – tai labai mus įkvepia nesustoti ir kurti toliau – turime dar daug neįgyvendintų idėjų ir svajonių, tad sekite mus, prenumeruokite naujienlaiški, kreipkitės, jeigu norite išbandyti produktus – visiems atsakysime ir padėsime!

www.biyoma.lt yra oficiali BIYOMA® maisto papildų el. parduotuvė Lietuvoje, kur galite įsigyti mūsų inovatyvius, aukščiausios kokybės maisto papildus.

MŪSŲ IDĖJOS, VERTYBĖS IR TIKSLAI

perfection

Veiksmingumas

Tikri produktai sukuria tikrus rezultatus. Kiekvienas mūsų preciziškai sukurtas BIYOMA® maisto papildas yra skirtas palengvinti kasdienį Jūsų gyvenimą, sustiprinti Jūsų organizmą, bei jį puoselėti. Rezultatai kalba patys už save.

excellence

Inovatyvumas

Kuriame tik unikalias ir pažangias formules, naudojame tik aukščiausios kokybės sudėtines dalis ir gamybos technologijas. Todėl žinome, kad visi mūsų produktai yra veiksmingi, saugūs, prieinami, originalūs ir kokybiški.

balance

Atsakingumas

Laikomės tik aukščiausių gamybos, higienos, verslo etikos ir klientų aptarnavimo standartų. Turime daug patikimų draugų ir partnerių Lietuvoje ir Europoje, kurie mus rekomenduojame, palaiko ir su mumis dirba, tad kviečiame ir Jus prisijungti ir tapti “šeimos dalimi”.

competitive

Mokslas

BIYOMA® produktai grįsti moksliniais tyrimais, gydytojų ir vaistininkų rekomendacijomis. Kurdami naujus produktus glaudžiai bendradarbiaujame su savo srities ekspertais ir partneriais Lietuvoje ir užsienyje. Turime kuo didžiuotis!

Maisto papildai visai šeimai

Nuolat bendradarbiaujame su medicinos, sveikatingumo ir maisto papildų gamybos technologijų profesionalais Lietuvoje, Europos Sąjungos šalyse ir JAV.

Šiandien mūsų kuriami produktai atitinka aukščiausius maisto papildų gamybos standartus Europos Sąjungoje – H.A.C.C.P / GMP / GHP / ISO22000.

Visi mūsų produktai yra unikalūs, sukurti pagal specialias receptūras, patvirtinti ekspertų, kuriame naudojant aukščiausios kokybės žaliavas, bei technologijas.

2019 m. už inovatyvius bei originalius produktus, sukurtus ir pagamintus Lietuvoje, buvome apdovanoti net dviem aukso medaliais.

Nuo 2020 spalio mėn. visiems užsakymams Lietuvoje siūlome nemokamą pristatymą kurjeriu, siūlome itin greitą ir kokybišką pristatymą į namus, ofisą ar paštomatą. Mylime Lietuvą ir didžiuojamės, jog viskas, ką darome yra “Sukurta Lietuvoje!”