MŪSŲ VERTYBĖS, TIKSLAI IR PASIEKIMAI

perfection

Veiksmingumas

Tikri produktai sukuria tikrus rezultatus. Kiekvienas mūsų preciziškai sukurtas BIYOMA® funkcinis-kompleksinis maisto papildas yra skirtas palengvinti kasdienį Jūsų gyvenimą: suteikti energijos, tikslingai veikti organizmą, sukurti teigiamus efektus. Geri rezultatai kalba patys už save. Išbandykite!

excellence

Inovatyvumas

Kuriame pažangias kompleksines formules – funkcinius maisto papildus. Naudojame tik aukščiausios kokybės sudėtines medžiagas ir gamybos technologijas. Todėl žinome, kad visi mūsų produktai yra veiksmingi, saugūs ir kokybiški.

balance

Atsakingumas

Kurdami atsakingai laikomės ISO ir GMP gamybos ir higienos standartų, verslo etikos, bei draugiškos klientų aptarnavimo politikos. Mylime savo klientus ir partnerius, todėl nuolat stengiamės profesionaliai juos aptarnauti. Kviečiame ir Jus prisijungti, bei tapti BIYOMA® šeimos dalimi. Kurkime ateitį kartu!

competitive

Mokslas

BIYOMA® maisto papildai grįsti moksliniais tyrimais, gydytojų ir vaistininkų rekomendacijomis, bei ilgalaike mūsų ir mūsų partnerių patirtimi. Kurdami naujus maisto papildus glaudžiai bendradarbiaujame su savo srities ekspertais ir partneriais Lietuvoje ir užsienyje. Turime kuo didžiuotis ir esame visiems be galo dėkingi, kad galime kurti drauge!

BIYOMA Premium quality badges

MŪSŲ SUKURTI BIYOMA® MAISTO PAPILDAI:

Naujiena Lietuvoje! Mūsų kruopščiai sukurta BIYOMA® “Advanced Formula” kompleksinių maisto papildų serija gali būti naudojama kartu arba atskirai, atsižvelgiant į konkrečius Jūsų sveikatos aspektus. Išsirinkite sau tinkamiausius ir išbandykite!

delivery

Nemokamas pristatymas!

Tik Jūsų palaikymo dėka galime sau leisti pasiūlyti Jums nemokamą pristatymą kurjeriu visoje Lietuvoje! Visus užsakymus pristatysime ir supakuosime greitai, saugiai ir atsakingai.

satisfied-customer

Klientų atsiliepimai

Kasdien siekiame aukštesnių tikslų. Tampame Jums naudingu ir “atsiperkančiu” informacijos ir indėlio į Jūsų sveikatą šaltiniu. Tai mus be galo džiugina ir įkvepia! Tik Jūsų dėka esame čia ir dalinamės savo kūryba ir informacija.

guarantee

Saugus atsiskaitymas

Užsisakyti iš mūsų el. parduotuvės yra saugu, paprasta ir patogu. Užsakymą galite apmokėti Jums patogiausiu būdu. Siūlome visas populiariausias atsiskaitymo internetu galimybes. Lauksime Jūsų užsakymo!

Irūna Puzaraitė-Čepononienė

Ne visada pavyksta užtikrinti visavertę mitybą, todėl BIYOMA yra labai geras pasirinkimas, kad organizmas nepritruktų jam reikalingų vitaminų ir mineralų, ypač, kai už lango “karantinas” ir žiema. Naudojant šiuos papildus tikrai džiaugiuosi geresne savijauta. Svarbiausia suprasti, ko reikia būtent Jūsų organizmui! Man labai pasiteisino Immunity ir Digestion kompleksai, tad tikrai rekomenduoju kiekvienam besirūpinančiam savimi ir tai nėra “tik reklama”.

@iruna_puzaraite_cepononiene

Oksana Pikul-Jasaitienė

Atradau BIYOMA pačiu laiku – artėjant šaltąjam sezonui, kai sveikatai tenka skirti daugiau dėmesio. Šiuo metu kaip tik stiprinu organizmą su Immunity kompleksu ir džiaugiuosi rezultatais. Visiems rekomenduoju pasidomėti apie “kolostrumo” naudą. Esu labai patenkinta ir Smart kompleksu dėl plačios sudėties, B grupės vitaminų, kurkumino ir sudėtyje esančių medicininių grybų. Savo mamai padovanojau Calm Complex. Kiekvienam rekomenduoju išsirinkti kažką sau ir išbandyti!

@oksanapikuljasaitiene

Goda Sabutytė-Alijeva

Savo sveikata ir grožiu rūpinuosi nuolat. Kaip ir kiekvienai moteriai – man svarbu spindinti oda, sveiki nagai, bei žvilgantys plaukai, todėl labai noriu pasidžiaugti BIYOMA Beauty kompleksu dėl unikalios formulės ir plačios sudėties. Ypatingai dėl hialurono rūgšties, kolageno ir biotino. Pastebėjau, kad net atvėsus orams išsausėjimai nebekankina – tai vienas geriausių mano atradimų! Rekomenduoju išbandyti, efektą pajausite tikrai.

@godaalijeva

KAIP IR KODĖL MYLĖTI SAVE?

body

Jūsų kūnas

Sveikas ir subalansuotas kūnas paruoš Jus naujiems iššūkiams. Tapsite stipresni, atsparesni, turėsite daugiau energijos ir būsite laimingesni. Jeigu nesijaučiate optimaliai ar kūnas “serga” – gyvenimu džiaugtis bus sunkiau, teisingai?

mind-brain

Jūsų protas

Nuovargis, apatija, depresija, maisto medžiagų trūkumas ir stresas – temdo protą ir atmintį, įtakoja nuotaika ir energiją. Protinis išsekimas yra pavojingas, kaip ir fizinis išsekimas. Mokomės rūpintis savo protu ir emocine būkle.

soul

Jūsų siela

Sakoma: “Sveikame kūne – sveika siela”. Norime įkvėpti Jus ir pasidalinti įrankiais, bei informacija šiam tikslui pasiekti. Prenumeruokite nemokamą mūsų naujienlaiškį ir visas naujienas gaukite pirmieji! Rinkitės mylėti save.

DRAUGAI IR PARTNERIAI